График

понеделник вторник сряда четвъртък петък събота неделя
08:00 - 09:00
Пилатес
08:00 - 09:00
Кондиционна тренировка
08:00 - 09:00
Спининг
08:00 - 09:00
Кондиционна тренировка
08:00 - 09:00
Пилатес
08:00 - 09:00
Пилатес
08:00 - 09:00
Кондиционна тренировка
08:00 - 09:00
Кондиционна тренировка
08:00 - 09:00
Спининг
08:00 - 09:00
Пилатес
08:00 - 09:00
Кондиционна тренировка
08:00 - 09:00
Пилатес
08:00 - 09:00
Йога-Пранаяма /за напреднали/
08:30 - 09:30
09:00 - 10:00
Йога
09:00 - 10:00
Йога
09:00 - 10:00
Йога
09:00 - 10:00
Йога за деца
09:00 - 10:00
10:00 - 11:00
KANGOO JUMPS
10:00 - 11:00
Fitball Mobility
10:00 - 11:00
KANGOO JUMPS
10:00 - 11:00
Fitball Mobility
10:00 - 11:00
KANGOO JUMPS
10:00 - 11:00
Piyo
с резервация
10:00 - 11:00
The 12
10:00 - 11:00
ТАБАТА
10:00 - 11:00
Пилатес
10:30 - 11:30
11:00 - 12:00
KANGOO JUMPS
с резервация
11:00 - 12:00
Карате
11:00 - 12:30
KANGOO JUMPS
с резервация
11:00 - 12:30
Спининг
11:30 - 12:30
12:00 - 13:00
Kangoo + H.I.I.T
12:30 - 13:30
Пилатес
12:30 - 13:30
KANGOO JUMPS
12:30 - 13:30
Кондиционна тренировка
12:30 - 13:30
The 12
12:30 - 13:30
Пилатес
12:30 - 13:30
Кондиционна тренировка
12:30 - 13:30
KANGOO JUMPS
12:30 - 13:30
Пилатес
12:30 - 13:30
The 12
12:30 - 13:30
13:00 - 14:00
ЗУМБА
13:00 - 14:00
17:00 - 18:00
Художествена гимнастика за деца
17:00 - 18:00
Художествена гимнастика за деца
17:00 - 18:00
18:00 - 19:00
Спининг
18:00 - 19:00
KANGOO JUMPS
С резервация
18:00 - 19:00
Кикбокс
18:30 - 19:30
Piyo
с резервация
18:30 - 19:30
ЗУМБА
18:00 - 19:00
Insanity
С резервация
18:15 - 19:00
Спининг
18:00 - 19:00
Kangoo + Tabata
С резервация
18:00 - 19:00
Кикбокс
18:30 - 19:30
Piyo
с резервация
18:30 - 19:30
ЗУМБА
18:00 - 19:00
Insanity
С резервация
18:15 - 19:00
Спининг
18:00 - 19:00
Piyo
18:30 - 19:30
Кикбокс
18:30 - 19:30
KANGOO JUMPS
с резервация
18:30 - 19:30
19:00 - 20:00
Спининг
19:00 - 20:00
KANGOO JUMPS
С резервация
19:00 - 20:00
ЗУМБА
19:00 - 20:00
The 12
19:00 - 20:00
Спининг
19:00 - 20:00
Kangoo + Tabata
С резервация
19:00 - 20:00
Спининг
19:00 - 20:00
Спининг
19:00 - 20:00
Кондиционна тренировка
19:30 - 20:15
The 12
19:00 - 20:00
Спининг
19:00 - 20:00
ЗУМБА
19:00 - 20:00
Спининг
19:00 - 20:00
20:00 - 21:00
Народни танци
20:00 - 21:00
ТАБАТА
20:00 - 21:00
ЗУМБА
20:15 - 21:15
Йога
20:00 - 21:00
Карате
20:00 - 21:30
Народни танци
20:00 - 21:00
ТАБАТА
20:00 - 21:00
ЗУМБА
20:15 - 21:15
Йога
20:00 - 21:00
Карате
20:00 - 21:30
Народни танци
20:00 - 21:00
Йога-медитация /за напреднали/
20:00 - 21:00
Зала 1
Зала 2
Зала 3
Боксова зала